Dodaj ogłoszenia

gratulacje 750x100
 

Jako firma dynamicznie rozwijająca się stawiamy nie tylko na usługi pożyczkowe i kredytowe, ale postanowiliśmy także zainteresować się wprowadzeniem do gamy naszych produktów portalu ogłoszeniowego, by nasi klienci jeszcze bardziej się do nas przekonali. Takie serwisy są bardzo pożądane, dlatego stwierdziliśmy, że utworzymy niezawodny portal pozbawiony błędów w kodzie, pozwalający na umieszczanie ogłoszeń. Zapewne zadacie sobie pytanie — po co kolejna tego typu strona? Otóż przeglądając tego typu portale ogłoszeniowe, dostrzegliśmy, że większość z nich oczekuje opłaty za każde nawet pojedyncze ogłoszenie. Postanowiliśmy — koniec tego! Brakowałoby jeszcze sytuacji, w której udzielali kredyty do umożliwienia wystawiania ogłoszeń. Nasi najlepsi projektanci internetowi, graficy, webmasterzy i programiści wzięli się ostro do roboty, aby stworzyć ładny, przejrzysty i przede wszystkim bezpłatny serwis do wystawiania ogłoszeń. Dopięliśmy wszystkie szczegóły, by nasz portal był łatwy w obsłudze, obrany w gustowną szatę graficzną. Każdy przecież chciałby mieć możliwość sprzedaży swoich przedmiotów i umieszczaniu ogłoszeń bezwzględu na to, czego będą dotyczyć — kupna, sprzedaży, bezpłatnego odstąpienia, usług kredytowych, pożyczkowych, naprawy, wynajmu, leasingu ofert pracy i wielu innych segmentów ofertowych. Zależało nam również, by istniała możliwość ogłaszania tych wszystkich ofert we większości kategorii takich jak: elektroniki, motoryzacji, nieruchomości, wyposażenia domu i ogrodu, odzież, sprzętów i maszyn rolniczych, zwierząt i owadów, zabawek i wyposażenia pokoju dla dzieci, książki, plecaki i inne narzędzia i przedmioty idące w parze wraz z nauczaniem szkolnym, Akcesoria i ubrania ślubno/weselnych, niemechaniczne środki transportu (np. rowery, deskorolki, hulajnogi), sprzętów sportowych, obuwia i wielu innych. Marki produktów, jakie można znaleźć, są bardzo zróżnicowane od niszowych i tanich po ekskluzywne, drogie i prestiżowe. Serwis cały czas się płynnie rozwija i zyskuje ciągle większe zainteresowanie i ściąga kolejnych użytkowników, którzy wystawiają swoje oferty. Już teraz można znaleźć na nim liczne ogłoszenia sprzedaży mieszkań, domów, działek, lokalów i innych nieruchomości, szeroka oferta sprzedaży i darmowego oddawania zwierząt w dobre ręce, gdzie odnajdą swój dom i „rodzinę”.

Serwis dodaj ogłoszenia już teraz ma masę aukcji, a to dopiero początek jego rozwoju! Oprócz ofert sprzedażowych nasza oferta jest bogata, także w rozmaite oferty usługowe takie jak organizacja imprez weselnych, usługi murarskie, ślusarskie, blacharskie, lakiernicze, spawalnicze — to jedne z wielu usług, których oferuje nasza witryna.

 

Zalety naszej strony przeznaczonej do umieszczania ogłoszeń są więc niezaprzeczalne i jest ich bardzo dużo, jak więc skorzystać z nich?

 

1) Rejestracja — w celu utworzenia konta na portalu należy odszukać podstronę znajdującą się w górnej części po samym środku o nazwie „zaloguj się”. Zadałeś pewno teraz sobie pytanie — Ale zaraz jak mam się zalogować jak jeszcze nie posiadam konta? Spokojnie, wszystko po kolei, jeżeli już znajdujemy się na wcześniej podanej zakładce, należy wybrać odnośnik „Stwórz bezpłatne konto”, który jest umieszczony pod polami wpisywania danych logowania. Naszym oczom ukaże się formularz rejestracyjny, w którym wpisujemy login, imię i nazwisko, bądź samo imię, jeżeli nie życzymy sobie ujawniania naszych danych (Dbamy o bezpieczeństwo każdego użytkownika, więc dajemy mu wybór, jeśli nie życzysz sobie, nie musisz podawać swojego nazwiska, ponieważ nie jesteś pewny, ale gdy go wpiszesz, jest ono całkowicie bezpieczne), rodzaj zakładanego konta a)użytkownik prywatny, b)firma/spółka/korporacja, dwukrotnie hasło — dbamy o to, aby każdy klient korzystający z naszego portalu nie musiał się denerwować, nieudanymi próbami logowania, które są wynikiem złego wpisania hasła. Jeżeli jednak w przyszłości go zapomnisz, bez problemu będziesz je mógł zmienić wchodząc w odnośnik „Nie pamiętam hasła”. Ostatnimi krokami, które dzielą nas od utworzenia profilu to podanie e-maila i naciśnięcie przycisku stwórz. Po dosłownie kilku sekundach na naszą skrzynkę internetową e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem weryfikującym i aktywującym konto — musimy być pewni, że nikt się pod Ciebie nie podszywa, twoje dobro jest naszym dobrem. Jeżeli przeszedłeś przez wszystkie wspomniane etapy — Gratuluję, jesteś kolejnym użytkownikiem naszej strony ogłoszeniowej!

2) Zaloguj się — Twoje konto oczywiście jest już aktywne i możesz dostać się do swojego profilu. W tym celu przejdź na stronę główną strony www.dodajogloszenia.pl a następnie w wybierz podstronę o nazwie „zaloguj się”, podaj dane, które podałeś w formularzu i to wszystko! Teraz możesz zapoznać się z ogłoszeniami, które oferują inni użytkownicy portalu.

3) Dodawaj ogłoszenia — Jeśli chcesz dodać w pełni DARMOWE ogłoszenie, za które nie zapłacisz nawet złamanego grosza a) wejdź w „Publikuj Twoją ofertę bezpłatnie” i wybierz kategorię, w której znajduje się przedmiot, usługa lub cokolwiek innego co chcesz wystawić b) Podaj nazwę/tytuł twojej usługi, bądź przedmiotu, który chcesz oddać/sprzedać/zamienić/wynająć lub napisz to, w czym się specjalizujesz i chcesz wykonać. b) Dokładnie, z ogromną szczegółowością wszystko opisz i podaj niezbędne elementy, chociażby te najmniejsze. Chcemy by wszystko, było dopięte w 100% i by osoba czytająca to ogłoszenie miała wszystko czarno na białym i nie budziło w niej nawet ziarna niepewności. c) Sfinalizuj cały proces i wybierz przycisk „publikuj”.

Wprowadziliśmy również funkcję umieszczania ogłoszeń dla osób leniwych i zapracowanych, niemających czasu lub ochoty na rejestracje, którą jednak warto posiadać, by korzystać ze wszystkich rzeczy, które oferuje dodajogłoszenia.pl, jeśli jednak nie chcesz zaprzątać sobie tym głowy — nie musisz tego robić! Kiedy ktoś zainteresuje się twoją ofertą błyskawicznie poinformujemy Cię o tym wysyłając Ci informacje o tym na twoim koncie w zakładce wiadomości i prześlemy wiadomość na adres e-mail, która na pewno nie trafi do folderu SPAM.

4) Korzystaj z cudzych ofert — Dzięki temu, iż wprowadziliśmy dosłownie wszystkie możliwe kategorie, każdy może znaleźć coś dla siebie, bezwzględu na to, czego potrzebuje.

Nie czekaj i wejdź na dodajogloszenia.pl!

 

0 0 votes
Daj ocenę