Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Bobolice

zachodniopomorskie

Ważna z wszystkim przekonaniem powiedzieć, że współcześnie nastała era mody na świeży tryb życia. Jeszcze wiele osób mama się zdrowo odżywiać, i przy tym zawsze uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w bycie przynieść tak pięknych efektów, jak żeby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w jedynych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią pomóc, gdy dieta i szkolenia finansowe nie przynoszą pożądanych rezultatów? Odpowiedzią na te tematy mogą być obecne środki z poziomu medycyny estetycznej, w niniejszym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Gościno

Wraz ze ekspertami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technologię modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej wykorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na miejscową otyłość

Czym właśnie jest endermologia? To forma mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To całkiem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy zatem ostatnim tymże, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co za tym chodzi dużego i złego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura połączona spośród tym sposobem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz i po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą techniką możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień pamiętamy jeszcze do czynienia z cellulitem opornym na leczenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten punkt czy nawet pozbyć się go w pełnie. Co dobrze, w sukcesie regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili zauważyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg stymuluje do rzeczy fibroblasty, które składają nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i sprężystości skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie znacznie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w domowym projekcie? Eksperci z Kliniki Miracki informują o serii 10-20 zabiegów (w zależności z tego, jaki dobrze efekt chcemy osiągnąć), ale jednocześnie zaznaczają, że ważne wyniki będą znane już po wykonaniu 3-4. Zabiegi produkuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem dobrym dla wszystkich osób, które chciałyby w prosty, wygodny i bezbolesny sposób popracować nad kondycją własnego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii potrzebne jest wciąż prowadzenie zdrowego sposobie życia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy same z powodzeniem łączyć z nowymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo reklamie na problem zabiegu endermologii znajdziesz na części: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments