forum creditstar

OPINIE

Szukając informacji o pożyczkodawcach kierujemy się na fora internetowe. Tam znajdziemy opinie klientów między innymi o pożyczce CreditStar. Patrząc na oceny można zauważyć, że większość klientów ocenia pożyczkodawcę pozytywnie i pisze o nim w samych superlatywach. Zdarzają się oczywiście odosobnione przypadki, jak w przypadku każdego forum mamy do czynienia ze zjawiskiem trollingu internetowego, który dotyka także sektor finansowy.

forum creditstar

Opinie o CreditStar są jednak niemal jednoznaczne, klienci podkreślają, że warto wziąć u nich pożyczkę. Jest to rzetelna firma, która swoje doświadczenie zbierała także na rynkach międzynarodowych. Podejście do klienta z szacunkiem i usłużnością, a także umiejętność wyjaśnienia wszystkich skomplikowanych finansowych kwestii w prosty sposób sprawia, że klienci CreditStar chętnie zaciągają kolejne pożyczki.

 

Możliwość zaciągnięcia kredytu na własny rozwój już w wieku 18 lat, jest magnesem który przyciąga najmłodszych dorosłych do skorzystania z oferty Creditstar na raty. Zachęca ich niewiele formalności. Z internetem są za pan brat, więc złożenie wniosku nie jest dla nich problematyczne. Chętnie wybierają maksymalną kwotę pierwszej pożyczki, czyli 1500 zł, na maksymalny okres 90 dni. Dzięki temu mogą podreperować swój budżet, gdyż najczęściej mają pracę stałą na tzw. „umowę śmieciową”. Zakup nowego komputera, czy opłata za czesne na studiach, różne są motywy brania krótkoterminowej pożyczki w CreditStar.

Wypełniając wniosek muszą pamiętać o spełnieniu kilku warunków, tj. stałe zatrudnienie, gdyż praca dorywcza nawet w przypadku chwilówek się nie sprawdzi. CreditStar jest odpowiedzialnym pożyczkodawcą i sprawdza poprzez uwierzytelnienie, czy osoba chcąca zaciągnąć pożyczkę jest wypłacalna. Uwierzytelnienie następuje zaraz po wypełnieniu CreditStar wniosku, a kredytobiorca wpłaca w tym celu jeden grosz na CreditStar konto. Dodatkowo każdy niezależnie od tego czy pół roku temu ukończył 18 lat, czy jest emerytem około 70- letnim jest sprawdzany pod kątem uchylania się od spłat innych zobowiązań kredytowych w KRD, BIK, czy BIG. Kiedy wszystko przebiegnie pomyślnie, składający wniosek otrzymuje SMS-a z informacją o udzielonej pożyczce.

Może się tak zdarzyć, że rozmyśli się, bo na przykład niespodziewanie wygra w loterii pieniężnej, wtedy może zrezygnować w ciągu 14 dni od momentu wzięcia pożyczki i nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Jedynie oddaje kwotę, która została mu przelana tuż po pozytywnej decyzji o udzieleniu pożyczki.

Klienci CreditStar podkreślają, że w innych chwilówkach nie znajdzie się takiego profesjonalnego podejścia do klienta, połączonego ze zrozumieniem, że może się zdarzyć sytuacja, kiedy nie będzie mógł spłacić raty pożyczki w terminie. Ma wtedy możliwość przesunięcia terminu poprzez skontaktowanie się z Biurem Obsługi Klienta, a następnie zalogowaniem się na stronie pożyczkodawcy i zaznaczeniem przedłużenia spłaty na określony czas, od 5 do 30 dni. Jeśli po przedłużeniu nie uiści opłaty za przedłużenie, zostaje mu to potrącone na poczet długu, a jednocześnie rosną mu odsetki za zwłokę w terminie spłaty. CreditStar przysyła wtedy monity z przypomnieniem o płatności, za które również trzeba zapłacić.

Aby nie wpaść w spiralę zadłużenia, najlepiej jest skontaktować się z Działem Windykacji i wynegocjować korzystne warunki spłaty zadłużenia. Pracownicy są przez klientów cenieni za elastyczne podejście do kwestii zadłużenia swoich klientów i staranie o jak najlepsze rozwiązanie sytuacji zadłużenia.

Za największą zaletę CreditStar kontaktu uważają CreditStar pracę nieprzerwanie przez cały tydzień od godz. 9. 00-20. 00. Pracownicy w tych godzinach dostępni są zarówno pod numerem telefonu, jak i na poczcie elektronicznej: info@creditstar. pl, zawsze gotowi do pomocy i udzielenia bezpłatnych wskazówek swoim klientom. Każdy, kto choć raz skorzysta z pożyczki krótkoterminowej w CreditStar, prędzej czy później tu wraca, nie znajdując lepszej oferty. CreditStar to profesjonalizm i pasja do finansów.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments