leasing bez bik

Leasing Recz zadzwoń 887 332 665

zachodniopomorskie

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i dzierżawy.
Rzecz leasingowana w trakcie umowy nie jest twój, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Drawno

 

 

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą prostego formularza, który zamieszczony jest w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Po prostu, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W trakcie spotkania otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a niewiele ich potrzeba) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Nakłady pieniężne poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Rozmowa z doradcą, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla właściciela małej i średniej firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to duże usprawnienie. Szczególnie ważne jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. W przypadku pojazdów,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest banalne. Dokonujesz wyboru auta, wybierasz dogodne finansowanie, składasz wniosek online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
odbierasz samochód z salonu. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Poruszasz się nowym samochodem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad wszelkimi sprawami technicznymi czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w razie awarii, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejny plus to że nie masz obowiązku kupienia samochodu, który leasingujesz. Tak więc, sprzedaż samochodu i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie dotyczą.

Możesz bać się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Drawno oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz zachować spokój, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z płynnością finansową, możesz negocjować warunki umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdy wie, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy, kto chce może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w przypadku leasingu dla firm. Zgadzamy się na zawarcie umowy, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W umowie zawiera się warunek, że używamy samochodu, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza wykupu samochodu.

Firma Leasing Drawno będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jasne jest, że jest to bardzo wysoka korzyśćjeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Drawno

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments