plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Szczecin gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – jeden z najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich filmy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka silniejsza niż śmierć”, tym razem przedstawił coś zupełnie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Polanów gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły obrazu jest modny Wrocław. W mieście tym przystępuje do dużych morderstw. Każdego dnia o tej samej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje kobiety też posiadają zazwyczaj lek na sumieniu, a wymiar prawd jest w związku do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w kwestię Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem indywidualnej oraz tej jednej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest szkodliwe zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę zajmuje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej propozycji Iwoną Bogacką – graną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle delikatne i ciężkie śledztwo, w którym to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Rozpoczyna się wyścig z okresem, nikt nie chce zbliżyć do następnych zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – absolutnie nie dotarłem na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie że do ostatniego uzyskać gdyż kina nie są w okresie pogodzić się na sprawę gdzie ten jedyny film jest emitowany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, żądają one wyłączności na prawo do odtwarzania prac w sezonie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł być publikowany w kinach warunek tenże wymaga być osiągnięty. W obecnym aspekcie nie jest żadnych negocjacji. Film pragnie być dany dla nich na wyłączność przez konkretny czas.

Opinia o wyświetlaniu filmu tylko na podstawach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z opcji odtwarzania prac na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak twierdzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni wtedy kierunek – wyświetlanie obrazów na podstawach internetowych staje się coraz niezwykle łatwe. Patrzą w ostatnim świetny potencjał. Patryk Vega ma także, iż stanowi obecne jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Polanów gdzie obejrzeć?

Jak mawia Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i jaka stanowi zgoła inna niż ja a toż wszystko co czyniła do tej chwile […] Mam tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w ostatnią sprawę i w ostatnią bohaterkę, tak także tworzę szansę, iż wtedy także będzie dla mnie jakiś przyczynek do następnych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z których jestem znaczna do tej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Polanów gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do ustalenia w swoich domowych kinach, praca ta wyświetlana jest na salach kinowych na gruncie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i więcej na gruncie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten postrzegany jest jak nieźle wykonany – część spośród widzów traktuje go za spektakl trzymający w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, iż jest w nim znacznie dynamiczna treść oraz ciekawa fabuła. Z przeciwnej strony znajdziemy też część osób zwracającą opinię na słabszy montaż lub też gorszą jakość, niż w poprzednich produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Polanów gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to kompletnie nowy Vega. W ostatnim obrazie nie ma wielowątkowości istotnej dla moich nowych filmów. Nie pamięta i mieszania gatunków. Wtedy jest zawsze czysty thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w ciągu obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do poprzedniego okresu nie są w okresie wykombinować jak taż historia się skończy. Istnieje wtedy zdecydowanie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Polanów gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments