Podlasie zaprasza

podlaskie

Kto zaplanuje urlop na Podlasiu, to będzie miał okazję zobaczyć region, który charakteryzuje się bogactwem kultur, gdyż mieszkają tu od wieków różne narodowości. Posiadające swoją kulturę, tradycję, a także wyznania. Podlasie, to region pełen architektury Sakralnej. Są tu Kościoły katolickie, Cerkwie prawosławne, Synagogi żydowskie, a nawet Meczety.
Na Podlasiu w Sokółce jest możliwość pomodlenia się w Kościele katolickim, w którym miał miejsce Cud Eucharystyczny. Dla wiernych jest to okazja, by korzystając z urlopu zobaczyć na własne oczy miejsce cudu.
Poza Sokółką zapraszają takie miasta, jak Białystok. Gdzie można zwiedzić przepiękny Pałac Branickich i park pałacowy. Innym ciekawym miastem jest Supraśl. Miasteczko, w którym nakręcono wiele filmów powszechnie oglądanych. Lub zobaczyć Drohiczyn historyczne miasteczko na d Bugiem. Albo odwiedzić najważniejsze miejsce dla prawosławia w Polsce, czyli Grabarkę. A tam Wzgórze pustelników, Górę Trzech Krzyży, Wieczną Cerkiew Przemienienia Pańskiego.
Na Podlasiu można także zobaczyć wiele innych ciekawych miejsc i przeżyć liczne atrakcje. Chociażby posmakować kuchni podlaskiej, żydowskiej, tatarskiej, ukraińskiej. A wszystko w jednym miejscu i za jednym zamachem.
Z miejscem zamieszkania nie ma żadnego problemu, gdyż Podlasie poleca wiele ofert nieodbiegających standardem od najlepszych w Polsce.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments