Pożyczka dla osób z zajęciami komorniczymi

Poradnik pożyczkobiorcy pozyczka-lokalna warminsko-mazurskie

Firmy pożyczkowe stawiają swoimi klientom tak małe wymaganie, że większość z nich dostaje pieniądze na konto zaledwie po przedstawieniu dowodu osobistego i podpisaniu umowy. Co ważne, nawet osoby z komornikiem mogą ubiegać się o kredyty pozabankowe, muszę się jednak liczyć z wysokimi kosztami i mniejszą maksymalną kwotą do otrzymania.

Osobom z zajęciami komorniczymi parabanki stawiają jednak dodatkowe wymagania. Nie wystarczy sam dokument potwierdzający tożsamość. Zazwyczaj trzeba udokumentować dochód, najlepiej pochodzący z emerytury lub umowy o pracę. Brana jest również pod uwagę kwota zaległych zobowiązań. W przypadku niektórych firm nie powinna ona przekraczać dziesięciokrotności wysokości pożyczki pozabankowej, o jaką się staramy.

W przypadku decyzji negatywnej ze strony tych kilku firm pożyczkowych, które mają w swojej ofercie tzw. pożyczki z komornikiem, zostają jeszcze inne rozwiązania. Najważniejszym jest lombard. Nikt nie będzie tam sprawdzał naszego zadłużenia względem banków czy też prywatnych firm. Wystarczy jedynie zastawić sprzęt AGD, laptopa czy też biżuterię. Ma to też jeszcze jedną zaletę w sytuacji, gdy rachunki bankowe są zablokowane – wypłata „kredytu” jest w gotówce, a nie przelewem.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments