RATALNE

Pożyczki ratalne

Jeżeli rozpoczęcie twojej działalności firmowej wiąże się ze zdecydowanie większymi kosztami, warto zainteresować się kredytami długoterminowymi z możliwością ratalnego spłacania. Nasza firma oferuje dużą ofertę kredytów ratalnych, które uszczęśliwią każdego przedsiębiorcę rozwijającego swoją firmę lub otwierającego zupełnie nową spółkę.
Kliknij i wygeneruj oferty

Kredyty na raty, jakie posiadamy, są tak zróżnicowane, że można w nich przebierać bez końca, zanim wybierze się odpowiednią ofertę dla nas. Pomimo niepochlebnej opinii społecznej o kredytach u nas dostajesz z góry gwarancję powodzenia. Nie możliwe by ktokolwiek się w nich nie odnalazł, gdyż są niezwykle przejrzyste i warte uwagi. Klient jest dla nas wartością ważniejszą niż zysk, dlatego posiadamy oferty, które miażdżą usługi udzielane przez konkurencje w branży. Inne firmy są przede wszystkim nastawione na zarobienie jak największych pieniędzy, niezależnie czy zrobią to kosztem swoich kredytobiorców, czy też nie. Potrafią one skutecznie namącić w głowie osobie, która chce założyć firmę albo rozwijać aktualną. Osoby te są tak zdesperowane i oślepione słodkimi słówkami pracowników takich instytucji, że w końcu decydują się na skorzystanie z ofert. Dostają umowy wyglądające z pozoru pięknie i kolorowo, ale jedynie pozornie. Na samym dnie kartek tkwią napisane mikroskopijnym drukiem, który nie sposób zauważyć bez okularów o dużym natężeniu. Przeważnie umieszczone są w nich kruczki prawne i haczyki wiążące się z kosztami, które skutecznie zrujnują naszą ekonomię.

Oczywiście zrobisz, co zechcesz, jeśli chcesz mieć do czynienia z porządną spółką pożyczkową i postawić swoją firmę na nogi — skorzystaj z naszych usług. W wypadku gdy jednak wolisz dać sobie zmydlić oczy, a potem czuć ogromną złość, bo zostałeś oszukany — wybierz inną. Dla nas jesteś najważniejszy twój sukces, jest naszym sukcesem, gdy ty się cieszysz my, również skaczemy z radości, gdy odnosisz porażkę — my odnosimy jeszcze większą. Konsumenci są nieodłączanym elementem bez, których nie możemy istnieć, z tego powodu traktujemy Cię jak równego sobie pracownika, a nawet członka naszej wielkiej rodziny. Jak moglibyśmy funkcjonować bez konsumentów? Oczywiście byłoby to niemożliwe. Życie jest tak nie przewidywalne, że nie wiemy, kiedy ktoś przestanie korzystać z naszych usług, potem kolejne i kolejne osoby. W końcu zostajemy sami, bez klientów. Przyjmujemy to jako niedopuszczalne, dlatego każdego konsumenta traktujemy jakby to on, był właśnie tym ostatnim.

Szanujemy czas naszych kredytobiorców, w związku z tym nasza oferta przedstawia także liczne propozycje kredytów, które nie wymagają od nas nic więcej niż dostępu do internetu, komputera czy telefonu komórkowego. Nie chcemy Cię obciążać dodatkowymi obowiązkami, więc kredyt możesz wziąć w swoich przytulnych czterech ścianach. Oszczędź sobie czas, pieniądze na podróż i zdrowie. Takie wycieczki, szczególnie pieszo niszczą nasze samopoczucie, skutecznie zużywają nogi i kręgosłup. A jak będziesz dowodził firmą, jeżdżąc na wózku? Jaki byłby z Ciebie przedsiębiorcą, gdybyś był przykuty do łóżka? Byłoby to bardzo trudne, prawda? Nie pozwól na to i oszczędzaj się i pobierz kredyt mobilnie przez linię telefoniczną, wiadomość SMS lub poprzez formę internetową. Większość kredytodawców żąda masę oświadczeń udowadniających dochodu, obecny status majątkowy, rejestracje w BIK i przed udzieleniem sprawdzenie, czy czasem się już tam nie znajdujesz. Większość firm sprawdza takie rzeczy, słusznie powiedziane „Większość”, ale nie wszystkie, a już na pewno nie my! Twoja sytuacja finansowa, twoje środki, dochody są dla nas całkowicie nieistotne. Wiemy, że skoro pobierasz kredyt, to robisz to umyślnie. Nie ważne, jakie byś miał zadłużenia my Cię, nie wpędzimy w kolejne! Oferta, którą możesz u nas wybrać, będzie dla ciebie dobrana taka, którą będziesz mógł regularnie opłacać, bez zbędnych wizyt komorników, firm windykacyjnych, odłączania prądu, braku pieniędzy na żywność i spraw sądowych. Z nami popadnięcie w długi jest po prostu nie możliwe, rozumiemy, że każdemu zdarzy się nieciekawa sytuacja finansowa, ale my staramy się podnieść taką osobę, a nie ją dobić jeszcze bardziej. Nie będziemy na ciebie w żadnym stopniu naciskać o spłatę, poczekamy aż twoja firma, którą Ci sfinansowaliśmy stanie na nogi i zacznie przynosić dochody — wtedy możemy o tym zacząć myśleć. Jeżeli zdołałeś już dostrzec, że nasze kredyty na raty są świetnym rozwiązaniem umożliwiającym otworzenie własnej firmy, lub modernizacje aktualnej, przejdź do kilku zwięzłych, przejrzystych etapów, które przeprowadzą Cię przez całą procedurę.

Etap pierwszy — Zacznij wnioskować o kredyt ratalny.

Na samym początku należy wpisać naszą całą dokumentację osobową, w której mieszczą się informacje takie jak nazwisko, imie, miejsce zamieszkania/zameldowania, po czym wypełniamy pola, w których znajdują się pytania takie jak wielkość sumy pieniężnej, z której chcielibyśmy skorzystać i pożyczyć w formie kredytu. Ilość pieniędzy jest zupełnie dowolna i możemy pobrać kwotę wynoszącą zaledwie kilkadziesiąt złotych lub skorzystać z kredytu o bardzo dużej kwocie takiej jak kilkadziesiąt, lub kilkaset tysięcy złotych. To ile pożyczysz, ustalasz sam, warto więc zrobić sobie szybkie przeliczenia w myślach, jak bardzo możemy sobie pozwolić. Bezwzględnie na ile pieniędzy się zdecydujemy, możemy wybrać ilość i wielkość rat, w których powoli będziemy oddawać pożyczkodawcy jego należność. Raty mogą być cotygodniowe, comiesięczne, coroczne albo takie, których zdołasz się wypłacić. Nikt Cię nie ogranicza w wyborze. Dobierz raty i kwotę tak by od momentu zaczęcia prosperowania twojej działalności gospodarczej jej dochody były generowane i pozwoliły na oddawanie zobowiązań. Nikt nie zada Ci w naszej firmie pytań, czy jesteś zadłużony, zarejestrowany w BIK, w jakim zawodzie pracujesz, czy twoja praca jest stała/dorywcza/tymczasowa/sezonowa lub to, czy ją w ogóle posiadasz. Rozumiemy trudne sytuacje, zwłaszcza w naszym kraju, który bezrobotnych traktuje obojętnie. Ale zaraz, zaraz — przecież bierzesz kredyt na założenie lub rozwijanie firmy! Więc zostaniesz osobą samozatrudnioną, zarabiającą jeszcze większej niż przeciętny Polak na etacie! Rozwiniesz się finansowo, a my Ci w tym pomożemy. Po uzupełnieniu formalności pozostaje Ci czekać na naszą odpowiedź.

Etap drugi — Indywidualnie ustalaj warunki i zasady kredytu na raty.

W poprzednim etapie zostało wspomniane czekanie na odpowiedź — nie musisz się tym jednak martwić, nie potrwa to więcej niż zaledwie kilka minut! Wiemy, że pieniądze mogą być potrzebne o każdej porze dnia i nocy, nasi operatorzy z tego względu pracują całodobowo! Po kilku minutach otrzymasz na 99,99% pozytywne rozpatrzenie twojego wniosku a na podany przez Ciebie wcześniej numer telefonii komórkowej, zadzwoni jednej z konsultantów naszego serwisu, aby przedstawić Ci dogodną dla Ciebie propozycję kredytu dla firmy. Nasz pracownik dokładnie przeanalizuje dostępne możliwości, prześledzi twój formularz i zaproponuje najkorzystniejsze możliwości, jakie dla Ciebie znalazł, opierając się jedynie na twoich osobistych potrzebach. Oferowanie takich samych kredytów każdej osobie to praktyka stosowana przez większość instytucji branży kredytowej, co jest wielką głupotą! To, czego potrzebujesz, to kredyt dopasowany tylko i wyłącznie dla Ciebie, jedynie to jest w stanie zapewnić pełnie satysfakcji.

Możesz oczywiście wytykać w niej rzeczy, które Ci nie odpowiadają, a poprawimy je tak, aby Ci się odpowiadały i wprawiały w zadowolenie.

Etap trzeci — Dokonaj ostatecznego wyboru oferty i wybierz metodę, którą podpiszesz umowę kredytową.

Powoli procedura zbliża się do końca i jesteś już zaledwie kilka kroków od posiadania pieniędzy i zainwestowania ich w swoją firmowe. W tym momencie stoisz przed ważnym wyborem, który będzie decydował o tym, w jaki sposób nawiążesz umowę kredytobiorczą i umieścisz na niej swój podpis imieniem i nazwiskiem. Masz do dyspozycji kilka stosownych możliwości, jakimi są:

a) Umowa emailowa — wysyłamy Ci ją na twoją skrzynkę internetową, ty ją pobierasz, jeszcze raz dokładnie się z nią zapoznajesz, by uniknąć wszelkich niedomówień, uiszczasz swoim podpisem i odsyłasz nam z powrotem.

b) Za pośrednictwem naszego dostawcy, pracownika firmy kurierskiej, pracownika poczty polskiej — do podanego przez Ciebie miejsca zamieszkania, w którym aktualnie przebywasz po wcześniejszym uprzedzeniu telefonicznym, przychodzi jedna z osób odpowiedzialna za doręczenie umowy, użycza długopis lub inny przyrząd do pisania i w odpowiednich miejscach podpisujemy się tym samym, wyrażając zgodę na wszystkie postanowienia umowy i akceptacje regulamin

Etap czwarty — otrzymujesz swoją upragnioną gotówkę.

Jest to kluczowa chwila, o którą cały czas się rozchodziło. Po zaledwie kilku dniach stajesz się posiadaczem gotówki, otwierającej dla Ciebie nowe horyzonty i możliwość rozwoju osobistego i gospodarczego. Założenie firmy i jej modernizacja stoi dla Ciebie teraz pełnym otworem. Swoje pieniądze możesz otrzymać w następujące sposoby.

a) Z pomocą człowieka z naszych szeregów, kuriera lub listonosza, który wręczy Ci w ładnie zapakowaną w kopertę i zawiniętą w gumkę recepturkę kwotę pieniędzy, ich zapach od razu da Ci siłę i wielką mobilizację do działania!

b)Transakcją przelewu bankowego na określony we wniosku numer rachunku bankowego.

Szybko, przyjemnie, łatwo, przejrzyście! Nasz Pożyczki bez big  jest niezastąpiony!

 

0 0 votes
Daj ocenę