Vivus Radom

mazowieckie

Pożyczki radom.

Zaplo – kredyt ratalny dla każdego.

Kredyt zaplo jest to idealne rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują określonego towaru, a nie stać ich na zapłatę za niego. Zaplo nie wymaga od klienta, żeby od razu wyłożył pienią-dze na stół za dany towar. Klient po prostu podpisuje umowę Kredytu Zaplo, a spółka ta zapłaci za towar klienta swoimi pieniędzmi. Do klienta jedyne co będzie należało to spłata kwoty zakupu w niskich i atrakcyjnych ratach. Rozwiązanie to jest bardzo popularne w Polsce, ponieważ wiele osób brała nie jeden kredyt.

Vivus Radom Informacje.

Warunki otrzymana poszczególnych pożyczek.

Zaplo.

Każdy kto chciałby otrzymać pożyczkę w Zaplo musi spełniać następujące warunki to znaczy: musi mieszkać na terenie Polski, musi spełniać przedział wiekowy od 21 do 75 lat, osoba taka również nie może widnieć widnieć jako dłużnik w rejestrze BIK, oraz jeżeli posiada jakiekol-wiek inne pożyczki w innych instytucjach finansowych to nie może posiadać tam zaległości w ich spłacie, osoba zainteresowana pożyczką musi posiadać telefon komórkowy oraz posia-dać własne konto bankowe tylko i wyłącznie na swoje nazwisko.

Ważne informacje dotyczące pożyczek Zaplo.

Osoba, która jest zainteresowana wzięciem pożyczki zaplo może ją wziąć na dwa sposoby. To znaczy może ją otrzymać zarówno telefonicznie lub może się udać bezpośrednio do oddziału Zaplo Radom. Zaplo ma prawo do odmówienia udzielenia pożyczki i nie musi podawać ku temu powodów dlaczego to zrobił. Jeżeli pożyczka zostanie przyznana klientowi to zostaje ona przelana na rachunek klienta, który został wcześniej wskazany. Nie ma możliwości, żeby mieć dwie aktywne pożyczki w Zaplo, można mieć aktywną tylko jedną. Nie ma ograniczenia jeżeli chodzi o wnioskowanie o pożyczkę, klient może wnioskować o nią nieograniczoną ilość razy. Pożyczkodawca w chwili podpisania umowy zgadza się na wszystkie warunki w niej zawarte oraz deklaruje spłatę odpowiedniej kwoty zgodnie z harmonogramem. Zaplo podkreśla, że warto przed zawarciem umowy ocenić czy będziemy w stanie spłacić pożyczkę, czy to nie będzie dla nas za duże obciążenie finansowe.

Pożyczka Zaplo.

Pożyczka Zaplo jest bardzo wygodna do spłaty dla klienta ponieważ jego spłata jest ela-styczna, okres spłaty może zostać rozłożony do 12 miesięcy. Maksymalną kwotę jaką może klient uzyskać to 4000 zł. Głównymi atutami pożyczki Zaplo to jakość i szybkość. Zaplo cie-szy się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Zaufanie jest spowodowane tym, że wszystkie ważne warunki zawsze zawarte są w oparciu o przepisy prawa, którymi powinna się kierować każda firma pożyczkowa. Są otwarci na wszelkie negocjacje, dlatego też są w stanie dostoso-wać kwotę pożyczki do czasu jej spłaty w taki sposób aby klient był w stanie spłacić ją bez żadnego problemu. Jak też już wcześniej wspomniałam jeżeli klient spłaca pożyczkę w innej instytucji finansowej są w stanie uznać, że pożyczka od Zaplo nie spowoduje zaburzenia finan-sowego u klienta. Przy podpisywaniu umowy Zaplo zawsze się kieruje zasadą zdrowego roz-sądku. Procedura odbywa się w sposób szybki a to wszystko dzięki zespołowi pracującemu w Zaplo, który robi wszystko aby jak najlepiej udzielić pomocy każdemu klientowi z osobna. Klient pieniądze zazwyczaj otrzymuje już w 15 minut od chwili podpisania umowy. Jak też już wcześniej wspomniałam wszystkie formalności klient może załatwić zarówno telefonicz-nie jak również w oddziale Zaplo Radom.

Vivus.

W celu otrzymania pożyczki Vivus Radom klient musi spełniać następujące warunki: musi mieszkać na terenie Polski, musi mieścić się w przedziale wiekowym od 20 do 78 lat, nie może widnieć w żadnym rejestrze dłużników oraz jeżeli posiada pożyczki w innych instytu-cjach finansowych musi być ona regularnie spłacana nie może mieć żadnych zaległości przy jej spłacaniu oraz musi posiadać własny rachunek bankowy i telefon komórkowy.

Najważniejsze postanowienia Vivus Radom.

Vivus Radom bez podawania przyczyny ma prawo do odmówienia udzielenia pożyczki klien-towi, pieniądze zostają przelane na rachunek bankowy klienta, który został wcześniej podany, Klient nie może posiadać w Vivus Radom więcej niż jednej pożyczki, zaciągniętą pożyczkę klient powinien spłacać w terminie, który został określony w umowie, ważne aby klient pamiętał, że jeżeli będą opóźnienia w spłacie pożyczki wiąże się to z odpowiedzialnością którą będzie ponosił. Wszystkie takie zasady odpowiedzialności zawarte są w umowie, która została wcześniej podpisana i z którą się klient przed podpisaniem zapoznał.

Vivus Radom daje możliwość klientowi zaciągnięcia pożyczki na dowolny cel. Klient nie musi się tłumaczyć na co są mu potrzebne pieniądze czy to na nowy sprzęt RTV i AGD czy to na samochód, czy na spłacenie rachunków czy to na wymarzone wakacje itp. Oprócz tego ogromnym udogodnieniem dla klienta jest to, że Vivus Radom nie wymaga od klienta przed-stawienia zaświadczenia o zarobkach. Pożyczkę w Vivus Radom klient może otrzymać tylko i wyłącznie na dowód osobisty. W Vivus Radom Klient może się starać o pożyczkę w kwocie od 100 zł do 4000 zł. Vivus Radom ma również ciekawą ofertę dla osób, które po raz pierwszy będą zaciągać pożyczkę. A mianowicie pierwsza pożyczka zaciągnięta w Vivus Radom będzie darmowa do kwoty 1600 zł. Należy to rozumieć w ten sposób, że klient nie będzie ponosił żadnych dodatkowych kosztów pomocy finansowej, której udzielił Vivus Radom. Udzielają takich pożyczek, ponieważ zauważyli, że w Polsce coraz to więcej osób obawia się korzystania z usług firm pożyczkowych. Jeżeli pierwsza pożyczka zostanie zaciągnięta i spłacona strach taki mija. Zależy im aby przybliżyć Polakom produkt finansowy jakim jest szybka pożyczka, pokazanie również, że jakość tych usług jest na jak najwyższym poziomie. Bardzo proste jest zaciągnięcie pożyczki w Vivus Radom. Klient podpisuje umowę, z którą się musi oczywiście wcześniej zapoznać. Zawarte są w niej wszystkie warunki nic nie jest w niej ukryte, żadne dodatkowe koszta itp. Zawarte są w niej między innymi warunki spłaty w zamian za sumę pie-niędzy o którą klient wnioskuje. Jeżeli klient wypełni wszystkie postanowienia może spać spokojnie. Klient na spłatę pożyczki w Vivus Radom ma maksymalnie 30 dni.

Auto Zaplo.

Warunkami koniecznymi, które klient musi spełniać w celu uzyskania pożyczki AutoZaplo to: klient musi być właścicielem samochodu nie starszego niż 8 lat oraz musi być wpisany jako jedyny jego właściciel w dowodzie rejestracyjnym, musi posiadać minimalny wiek 21 lat a maksymalny 75 lat, musi mieszkać na terenie Polski, musi posiadać konto bankowe i telefon komórkowy, klient musi również uczynić firmę AutoZaplo współwłaścicielem samochodu na czas trwania umowy.

Pożyczka Ratalna w AutoZaplo to pożyczka, której spłata jest zabezpieczona samochodem. Dzięki temu klient może wnioskować o wyższą kwotę pożyczki niż w przypadku kiedy klient nie był by w stanie zapewnić innego zabezpieczenia. W takim przypadku klient może starać się o kwotę pożyczki aż od 2000 zł do 15000 zł. Maksymalna kwota pożyczki jest uzależniona od wartości samochodu klienta i może stanowić maksymalnie 50% jego wartości. Pożyczka AutoZaplo udzielana jest na okres od 3 do 24 miesięcy. Z tej pożyczki może skorzystać każdy kto jest właścicielem samochodu osobowego, którego wiek nie przekracza 8 lat. Idea pożyczki pod zastaw samochodu w AutoZaplo polega na przekazaniu im współwłasności samochodu klienta na czas trwania umowy pożyczki. Jeżeli klient wypełni wszystkie warunki umowy to w takim przypadku AutoZaplo zrzeka się się współwłasności i klient zostaje jego właścicie-lem. Jeżeli klient będzie spełniał wszystkie warunki umowy AutoZaplo gwarantuje, że w takie sytuacji nie będzie ingerował w to co się dzieje z samochodem.

Pożyczka na dowód.

W placówce Vivus Radom klient znajdzie wyjątkową dla siebie ofertę, którą jest pożyczka na dowód. Jest to tzw. chwilówka, która nie potrzebuje od klienta zbędnych formalności takich jak: zaświadczenie o dochodach oraz to czy klient widnieje jako dłużnik w rejestrze BIK czy nie. Aby móc otrzymać taką pożyczkę wystarczy, że klient weźmie swój dowód osobisty a pierwszą pożyczkę dostanie już za darmo i to bez żadnych dodatkowych opłat. Jest to rewe-lacyjne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pieniędzy na już. Gotówka na konto klienta tra-fia już w 15 minut i może wydać je na co tylko chce. Vivus Radom zaprasza do swojego oddziału.

Zalety i wady internetowych pożyczek.

Pożyczka przez Internet to przede wszystkim wygoda oraz rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które cenią i szanują swój czas. Kolejną zaletą pożyczek przez Internet jest uproszczona proce-dura oraz brak zbędnych formalności. Aby móc otrzymać taka pożyczkę wystarczy być osobą pełnoletnią oraz posiadać dowód osobisty. Kolejną czynnością to wypełnienie wniosku, który znajduje się na stronie Internetowej, klient zostanie poproszony o podanie swoich danych. Można również spotkać się z taką sytuacją, że będzie wymagane zrealizowanie przelewu, który ma na celu potwierdzenia autentyczności danych klienta. Pożyczka ta nie wymaga zaświadcze-nia o dochodach oraz nie jest sprawdzana historia kredytowa klienta. Jeżeli klient chce się sta-rać o mniejszą sumę pieniędzy to w takim przypadku nie jest konieczne podpisywanie umowy fizycznie istniejącej. W takim przypadku wystarczy, że klient zapozna się z warunkami pożyczki internetowej i zaakceptuje ją, a w przeciągu 15 minut gotówka będzie już na koncie. Oczywiście czas realizacji przelewu zależy od banku. W przypadku pożyczek na większą sumę kurier przyjeżdża do domu klienta z przygotowaną umową. Klient musi się z nią zapoznać i podpisać. Zaraz po podpisaniu klient otrzyma pieniądze o które wnioskował może je otrzy-mać na dwa sposoby to znaczy zarówno od kuriera bezpośrednio po podpisaniu umowy lub jeżeli sobie tylko tego życzy może je otrzymać na swoje konto bankowe.

Kolejną zaletą pożyczki przez Internet, że klient aby mógł ją zaciągnąć nie potrzebuje żadnych zabezpieczeń. Nie musi posiadać żadnego zaświadczenia o zarobkach swoich poręczycieli. Pozwala to na zaoszczędzenie swojego cennego czasu. Nie trzeba też nikogo prosić o poręcze-nie przy pożyczce wszystko jest anonimowe a zapewne większości właśnie na anonimowości zależy. Internet jest idealnym rozwiązaniem dla tych osób które chcą ukryć gotówkę czy to przed rodziną czy innymi osobami.

Firma pożyczkowa zazwyczaj działa za pośrednictwem Internetu i również zazwyczaj historia klienta w BIK nie zostanie prześwietlona. BIK jest to taka instytucja, która gromadzi wszelkie informacje o zadłużeniach Polaków. Wystarczy jakiekolwiek spóźnienie ze spłatą pożyczki a zostanie to odnotowane w Bazie Biura Informacji Kredytowej. A co za tym idzie? Jest to widoczne dla każdego przedmiotu. Poza BIK istnieje również BIG. W BIG można szukać wszelkich informacji dotyczących płatności za gaz, prąd, telefon itp. W przeciwieństwie do banków firmy pożyczkowe nie zaglądają tam. Nie każdy posiada negatywną historię ale dla takich osób jedynym rozwiązaniem są właśnie pożyczki bez bik. Osoby z negatywną historią kredytową nie mogą liczyć na pomoc banków. Dlatego też jedyny ratunek to pożyczki bez bik. Firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek osobą z negatywna historią kredytową używają innych sposobów aby zabezpieczyć się przed spłaceniem zobowiązania.

Kolejną zaletą firm pożyczkowych jest brak rat pożyczki, a cała procedura sprowadza się do jednej spłaty całości zadłużenia w terminie do 30 dni.

Jakie są wady pożyczek przez Internet?

Oczywiście oprócz zalet istnieją także wady. Są to przede wszystkim wysokie koszty jakie ponosi klient wybierając szybką pożyczkę przez internet. W przypadku takiej pożyczki poza spłatą sumy, którą klient pożyczył musi również zapłacić: oprocentowanie, prowizje, ubezpie-czenie, inne opłaty np. opłata rejestracyjna.

Ich koszt może być czasami znaczny ale żaden klient nie jest nigdy zmuszany do podpisania umowy bez wcześniejszego zapoznania się z nią. Wszystkie warunki są zawarte w umowie nic nie jest ukryte. W sierpniu 2015 roku wprowadzono firmom pożyczkowym górną granicę oprocentowania oraz nakazano zawarcia w umowie konkretnej informacji ile wyniesie łączny koszt pożyczki czyli RRSO.

Oprócz tego mogą być także uciążliwe następstwa nietrzymania terminów, które są zawarte w umowie. Firmy pożyczkowe w zamian za minimalne wymogi konieczne do uzyskania pożyczki zabezpieczają się na wypadek nie spłacenia rat. Koszty za każdy dzień zwłoki może być naprawdę znaczny w stosunku do wartości pożyczki. Klient zawsze zostaje o tym wcze-śniej poinformowany także podpisuje taką umowę w świadomości co go może czekać.

Także jest to naprawdę korzystne rozwiązanie dla osób które na już potrzebują gotówki. Cała procedura pożyczki odbywa się dyskretnie i wymaga jedynie niezbędnych dokumentów. Należy pamiętać, że może być to ryzykowne dla osób, które mogą mieć problem ze spłatą pożyczki, ponieważ grożą za to kary.

Kontakt:

Pomoc konsultanta.

Konsultanci codziennie służą swoja pomocą w godzinach od 9.00 do 21.00. Są w stanie odpo-wiedzieć na każde pytanie dotyczące pożyczek, kredytów oraz leasingu. Gwarantuje podejście do klienta na jak najwyższym poziomie. To znaczy, że każdy klient jest obsługiwany fachowo. Pracownicy przedstawią ofertę 11 banków oraz 15 firm pożyczkowych. W tym Vivus.pl. Napewno każdy znajdzie jak najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Współpraca.

Współpraca dla agentów.

Praca na stanowisku agenta jest przeznaczona dla osób, które znają rynek finansowy oraz posiadają umiejętność kontaktu z klientami. Kredytum.pl nie wymaga żadnego doświadczenia w branży finansowej. Wystarczy znać podstawowe pojęcia finansowe to wszystko. Osoba, która by chciała starać się o pracę na stanowisko agenta nie musi mieć wykształcenia w tym kierunku. Nie jest wymagany również żaden certyfikat ani licencja. Wystarczy głównie osobo-wość takiej osoby. Osoba na tym stanowisku powinna być kreatywna, powinna charakteryzo-wać się łatwym kontaktem z ludźmi oraz powinna umieć organizować swój czas. Kredytum.pl oferuje przede wszystkim pracę stabilną. Nie ma tutaj żadnych planów sprzedażowych. Dzięki czemu nikt na nikim nie wywiera presji. Agent otrzymuje pieniądze w formie prowizji od zre-alizowanych transakcji. Czyli wiadomo, że im więcej transakcji tym większa prowizja dla agenta.

Praca agenta kredytowego polega głównie na pozyskiwaniu nowych klientów. Warto szukać takich osób najpierw w swoim otoczeniu, można wykorzystać znajomości z pracy proponując ciekawe rozwiązania finansowe. Praca agenta nie musi być jedynie pracą o dodatkowym zarobku. W przypadku Kredytum.pl dla większości agenta praca to główne źródło dochodu. Agent może zarobić nawet 26000 tysięcy złotych.

Nie ma znaczenia czy osoba pracuje w salonie meblowym, w sklepie spożywczym czy jako dealer samochodowy. Kredytum.pl jest przekonany, że zapewne w swoim otoczeniu agent znajdzie osoby, które potrzebują wsparcia finansowego w postaci pożyczki, kredytu czy leasingu. Dlatego też zapraszają wszystkie zainteresowane osoby do współpracy.

Współpraca dla partnerów biznesowych.

Kredytum.pl działa na rynku już od 2011 roku. Należy do największych pośredników pro-duktów kredytowych i pożyczkowych w Polsce. W swojej ofercie posiadają usługi blisko 25 partnerów są to między innymi banki, firmy pożyczkowe, towarzystwa ubezpieczeniowe oraz operatorzy komórkowi.

Cały czas poszerzają swoją ofertę o nowe usługi. Nie stoją w miejscu cały czas się rozwijają w celu zaspokojenia potrzeb klientów. Każdego dnia kontaktują się z tysiącami osób oferując im jak najlepsze rozwiązania finansowe. Oferują współpracę firmą finansowym których pro-dukty są w stanie rozpowszechnić za pomocą kanałów dystrybucyjnych, które posiadają w swoim zasięgu. W szczególności interesuje ich współpraca z takimi branżami jak: energe-tyczna, reklamowa, telekomunikacyjna. Oczywiście nie zamykają się na współpracę również z innymi branżami wręcz przeciwnie są otwarci na wszelką współpracę. Kredytum.pl posiada w swoim zasięgu kanały dystrybucyjne jak wyżej wspomniałam do tych kanałów należą Agenci Mobilni, Dział Call Center oraz Strony Internetowe.

Agenci Mobilni – Jest już ich ponad 13 tysięcy ale cały czas poszukiwani są nowi. Agenci mają zapewnione odpowiednie przeszkolenie oraz narzędzia, które są niezbędne do wykony-wania tej pracy. Agent za pomocą narzędzi bezpośrednio kontaktuje się ze swoimi klientami, którym przedstawiają ofertę i zapewniają odpowiednie rozwiązania.

Dział Call Center – jest to zespół doradców, którzy telefonicznie kontaktują się z setkami klientami. W trakcie rozmowy telefonicznej doradcy starają się zaproponować jak najlepsze rozwiązanie dla klienta. Do każdego klienta doradca podchodzi indywidualnie. Doradcy, któ-rzy tutaj pracują charakteryzują się długoletnim stażem pracy oraz odpowiednimi kwalifika-cjami są oczywiście również odpowiednio przeszkoleni.

Strony internetowe – każda strona internetowa posiada rozbudowane opcje, dzięki którym internauta może uzyskać kompleksową obsługę. Jest już blisko 2000 domen. Internauci cały czas pracują nad ulepszeniem stron internetowych.

Kredytum.pl zdaje sobie sprawę, że kanały które posiadają mają duży potencjał dlatego też chcą wykorzystywać je we współpracy z różnymi przedsiębiorstwami. Kierują swoją ofertę do każdej firmy, których produkty i usługi będą mogli rozpowszechniać za pomocą właśnie swo-ich kanałów dystrybucyjnych, które wyżej wymieniłam.

Kredytum.pl w razie jakichkolwiek pytań prosi o wypełnienie formularza, który znajduje się na stronie internetowej.

Inne dane do kontaktu to:

Dane adredowe

Kredytum.pl SA

ul. Koszalińska 31/1

78-100 Kołobrzeg

tel: 814 400 001

e-mail: agent (małpa) kredytum. pl

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments